Green-Zone RPG
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

[Cerere Lider] Ryder-- LVPD

2 participanți

In jos

[Cerere Lider] Ryder-- LVPD Empty [Cerere Lider] Ryder-- LVPD

Mesaj Scris de Ryder07 Sam Dec 24, 2016 11:19 pm

Nume:Bodea
Prenume:Sergiu
Varsta:15
Nickname in joc:Ryder
Factiunea la care doresti lider (in caz ca aceasta nu are):LVPD
Level:2
Poza /stats:[Cerere Lider] Ryder-- LVPD Oj96Y1r
Ore petrecute pe samp:0
Ore petrecute pe forum:0
De ce credeti ca sunteti potrivit pentru aceasta functie?:Imi place cu ce se ocupa factiunea.
Care sunt punctele tale tari?:Sunt serios.
Care sunt punctele tale slabe?:Is mai prost.
Credeti ca sunteti in stare sa indrumati o factiune?:Da, o sa fie cea ma buna de pe sv.
O scurta descriere persoanala (maxim 300 cuvinte) in ceea ce priveste experienta dvs. in acest joc:Sunt un baiat de 15 ani, locuiesc in Timisoara si sunt in clasa a 9-a la unul din cele mai bune licee din oras, Colegiul National Emanuil Ungureanu, deoarece invatatura reprezinta o latura importanta a vietii mele, fiind singura modalitate de a reusi sa duc o viata decenta. Sunt o persoana deschisa, foarte sociabila si prietenoasa. Reusesc sa ma integrez repede in colective, indiferent de tipul acestora, si ma adaptez repede la orice conditii de lucru. Reusesc sa ma fac placut in orice grup din care fac parte, principalele mele calitati fiind respectul si modestia. In ceea ce priveste munca, sunt silitor si perfectionist, ceea ce ma face sa vreau sa duc la bun sfarsit fiecare sarcina acordata, lucru pe care reusesc sa il fac aproape tot timpul. Nu imi e frica sa muncesc, sa ma straduiesc, ba dimpotriva, imi doresc sa ajut serverul sa se dezvolte, precum si aceasta factiune, prin munca si determinarea de care voi da dovada.

Ryder07

Mesaje : 1
Data de inscriere : 24/12/2016

Sus In jos

[Cerere Lider] Ryder-- LVPD Empty Re: [Cerere Lider] Ryder-- LVPD

Mesaj Scris de Zilla Sam Dec 24, 2016 11:32 pm

Cerere aprobata

Ai fost acceptat pentru teste! Succes!
Zilla
Zilla
Premium
Premium

Mesaje : 105
Data de inscriere : 21/12/2016
Varsta : 23
Localizare : Timisoara

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum