Green-Zone RPG
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

[Cerere lider] iRelax. - LSPD

2 participanți

In jos

[Cerere lider] iRelax. - LSPD Empty [Cerere lider] iRelax. - LSPD

Mesaj Scris de iRelax. Joi Dec 29, 2016 2:14 pm

Nume: Catalin
Prenume: Mandici
Varsta: Am 14 ani
Nickname in joc: iRelax.
Factiunea la care doresti lider (in caz ca aceasta nu are): LSPD
Level: 2
Poza /stats: imgur.com/a/2g6dk
Ore petrecute pe samp: Momentan am 1 ora pe server, deoarece doar ce l-am gasit
Ore petrecute pe forum: Aproximativ 1
De ce credeti ca sunteti potrivit pentru aceasta functie?: Dupa parerea mea, cred ca sunt pregatit pentru aceasta functie deoarece imi place sa joc samp, si mai ales in departamentele de politie.Imi place sa prind suspectii cu wanted, si sa las pace peste LS/LV/SF
Care sunt punctele tale tari?:  Nu cedez usor, imi place sa duc o treaba pana la capat, indiferent cat de greu este. Cand am nevoie de ajutor, intreb, sau cer ajutorul tuturor.
Care sunt punctele tale slabe?: Faptul ca uneori ma enervez repede.
Credeti ca sunteti in stare sa indrumati o factiune?:Desigur.
O scurta descriere persoanala (maxim 300 cuvinte) in ceea ce priveste experienta dvs. in acest joc:
In primul rand, Sa ma prezint: Ma numesc Catalin, am 14 ani si sunt din judetul Suceava. Joc sa:mp de aproximativ 2 ani, si efectiv jocul asta imi i-a tot timpul meu liber, am incercat de multe ori sa ma las de el, dar nu reuseam.
La inceput imi era mai greu pe sa:mp, deoarece nu stiam mai nimic, cu toate ca aveam un prieten care stia tot despre samp, nu vroia sa ma ajute. Si acum am ajuns eu sa stiu mai multe decat el. Am jucat in trecut pe comunitatile mai mari, dar m-am lasat de ele, deoarece acolo nu aveai sansa la nici o functie daca nu aveai "pile".
Si am decis sa ma apuc de o comunitate mai mica, cum ar fii aceasta, deoarece, orice comunitate mai mica, are nevoie de playeri la inceput.

iRelax.

Mesaje : 3
Data de inscriere : 29/12/2016

Sus In jos

[Cerere lider] iRelax. - LSPD Empty Re: [Cerere lider] iRelax. - LSPD

Mesaj Scris de Zilla Joi Dec 29, 2016 2:46 pm

Cerere aprobata

Ai fost acceptat pentru teste. Succes!
Zilla
Zilla
Premium
Premium

Mesaje : 105
Data de inscriere : 21/12/2016
Varsta : 23
Localizare : Timisoara

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum