Green-Zone RPG
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

[Cerere Lider]CriNtuS. - School Instructors

2 participanți

In jos

[Cerere Lider]CriNtuS. - School Instructors Empty [Cerere Lider]CriNtuS. - School Instructors

Mesaj Scris de CriNtuS Joi Dec 29, 2016 3:57 pm

Nume: Pirvan
Prenume: Alin
Varsta: 14 ani.
Nickname in joc: CriNtuS.
Factiunea la care doresti lider (in caz ca aceasta nu are): Doresc lider la School Instructors
Level: 2
Poza /stats: [Cerere Lider]CriNtuS. - School Instructors 0Ii6KXs
Ore petrecute pe samp: 3-4 nu pe acest server, pe altul, dar o sa incerc sa petrec mai mult si pe acesta.
Ore petrecute pe forum: Cam 1 ora.
De ce credeti ca sunteti potrivit pentru aceasta functie?: Dupa parerea mea, am experienta necesara incat sa detin aceasta functie, dupa cum am zis, joc si pe un alt server dintr-o comunitate mai mare de 1 an si 3 luni, plus eu zic ca sunt destul de matur (Nu ma comport ca un copil sau altele) si stiu sa ma exprim corect si sa scriu corect din punct de vedere gramatical.
Care sunt punctele tale tari?: Seriozitatea, experienta, maturitatea si altele.
Care sunt punctele tale slabe?: Uneori ma pun sa injur prea repede, si din nimic.
Credeti ca sunteti in stare sa indrumati o factiune?: Eu ma cred capabil a indruma aceasta factiune.
O scurta descriere persoanala (maxim 300 cuvinte) in ceea ce priveste experienta dvs. in acest joc: Ma numesc Alin, joc de 1 an si 3 luni pe un server din comunitatea b-z, locuiesc in Bucuresti, ma joc samp din lipsa de ocupatie si sa ma joc cu prietenii, la inceput ma jucam numai cu prietenii dar pe parcurs acestia s-au dovedit a nu-mi fi prieteni, si am inceput sa ma joc si singur, samp ma joc din anul 2015 luna 09 si cam atat am avut de zis.


CriNtuS

Mesaje : 2
Data de inscriere : 29/12/2016

Sus In jos

[Cerere Lider]CriNtuS. - School Instructors Empty Re: [Cerere Lider]CriNtuS. - School Instructors

Mesaj Scris de Zilla Joi Dec 29, 2016 5:02 pm

Cerere aprobata

Ai fost acceptat pentru teste. Succes!
Zilla
Zilla
Premium
Premium

Mesaje : 105
Data de inscriere : 21/12/2016
Varsta : 23
Localizare : Timisoara

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum