Green-Zone RPG
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

[Cerere Lider]TheClutcherPro-Las Venturas Police Departament

2 participanți

In jos

[Cerere Lider]TheClutcherPro-Las Venturas Police Departament Empty [Cerere Lider]TheClutcherPro-Las Venturas Police Departament

Mesaj Scris de TheClutcherPro Joi Dec 29, 2016 3:57 pm

Nume:Rotarescu
Prenume:Cristian
Varsta:17
Nickname in joc:TheClutcherPro
Factiunea la care doresti lider (in caz ca aceasta nu are):Las Venturas Police Departament
Level:1
Poza /stats:[Cerere Lider]TheClutcherPro-Las Venturas Police Departament EjvTJSq

Ore petrecute pe samp:10 ore pe zi
Ore petrecute pe forum:Mereu
De ce credeti ca sunteti potrivit pentru aceasta functie?:Pt ca am experienta de pe alta comunitate mai mare si ca imi place sa coordonez un grup de oameni bine instruiti.
Care sunt punctele tale tari?:Punctele mele tari sunt:Sunt serios,calm si prietenos cu oamenii.
Care sunt punctele tale slabe?:Uneori nu prea imi stapanesc nervii dar in rest sunt ok
Credeti ca sunteti in stare sa indrumati o factiune?:Da,desigur cum am mai spus si mai sus am experienta.
O scurta descriere persoanala (maxim 300 cuvinte) in ceea ce priveste experienta dvs. in acest joc:Pai sa o luam cu inceputul:Ma numesc Rotarescu Cristian Madalin am 17 ani si locuiesc in orasul Bucuresti.Momentan invat la un liceu si sunt clasa A x11 b.In cea ce priveste experienta mea pe acest joc este foarte mare deoarece stau cam prea mult in fata calculatorului jucandu-ma SA:MP.

TheClutcherPro

Mesaje : 5
Data de inscriere : 29/12/2016

Sus In jos

[Cerere Lider]TheClutcherPro-Las Venturas Police Departament Empty Re: [Cerere Lider]TheClutcherPro-Las Venturas Police Departament

Mesaj Scris de Zilla Joi Dec 29, 2016 5:03 pm

Cerere aprobata

Ai fost acceptat pentru teste. Succes!
Zilla
Zilla
Premium
Premium

Mesaje : 105
Data de inscriere : 21/12/2016
Varsta : 23
Localizare : Timisoara

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum