Green-Zone RPG
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

[Cerere lider] AdyBen-News Reporters

2 participanți

In jos

[Cerere lider] AdyBen-News Reporters Empty [Cerere lider] AdyBen-News Reporters

Mesaj Scris de AdyBen Joi Dec 29, 2016 1:49 pm

Nume: Dumitrescu
Prenume: Marius-Adrian
Varsta: 14 ani
Nickname in joc: AdyBen
Factiunea la care doresti lider (in caz ca aceasta nu are): News Reporters
Level: Deocamdata, doar level 2.
Poza /stats:           imgur.com/a/TxLSZ (http:// inainte, dar nu pot posta linkuri externe)
Ore petrecute pe samp: In timpul saptamanii 2-3 ore, intre 19-22, iar in week-end nu am o limita de timp
Ore petrecute pe forum: Cate vor fi nevoie.
De ce credeti ca sunteti potrivit pentru aceasta functie?: Deoarece mi-am dorit de mult timp sa fiu un reporter, mai ales un lider.
Care sunt punctele tale tari?: Stiu sa scriu corect gramatical, ceea ce este un plus pentru acesta factiune, sunt serios, de incredere, comunicativ, punctual.
Care sunt punctele tale slabe?: Cred ca punctiul meu slab este faptul ca mereu tind sa cred ca doar eu am dreptate si nu pot accepta usor daca gresesc.
Credeti ca sunteti in stare sa indrumati o factiune?: Da, sunt in stare deoarece am mai avut experiente anterioare ca lider pe alte servere si eu cred ca m-am descurcat.
O scurta descriere persoanala (maxim 300 cuvinte) in ceea ce priveste experienta dvs. in acest joc: Am o experienta destul de vasta in acest joc, atat in modul single-player pe care l-am terminat de nenumarate ori, cat si in modul multi-player.In acesta din urma mi-am dedicat o mare parte din timpul liber, detinand functii importante pe mai multe servere, de tip lider, helper si chiar si admin rank 1. Cea mai mare functie detinuta vreodata, este cea de admin rank 6, dar pe un server fara viitor, din punctul meu de vedere. Din cate am vazut pana acum, acest server este destul de reusit, staff care se implica si o comunitate placuta. Sper sa ma integrez rapid in ea si sa ma fac cunoscut pe acest server.

AdyBen

Mesaje : 3
Data de inscriere : 29/12/2016

Sus In jos

[Cerere lider] AdyBen-News Reporters Empty Re: [Cerere lider] AdyBen-News Reporters

Mesaj Scris de Zilla Joi Dec 29, 2016 2:46 pm

Cerere aprobata

Ai fost acceptat pentru teste. Succes!
Zilla
Zilla
Premium
Premium

Mesaje : 105
Data de inscriere : 21/12/2016
Varsta : 23
Localizare : Timisoara

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum