Green-Zone RPG
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

[Cerere Lider] Serkony.[] - National Guard

2 participanți

In jos

[Cerere Lider] Serkony.[] - National Guard Empty [Cerere Lider] Serkony.[] - National Guard

Mesaj Scris de Serkony Dum Dec 25, 2016 5:23 pm

Nume:Ispas
Prenume:Florin
Varsta:Am 15 ani.
Nickname in joc: Serkony.[]
Factiunea la care doresti lider (in caz ca aceasta nu are):National Guard
Level:2
Poza /stats:[Cerere Lider] Serkony.[] - National Guard Gh0kgjq
Ore petrecute pe samp:0. Daca voi fi insarcinat cu aceasta responsabilitate imi voi marii activitatea cu siguranta.
Ore petrecute pe forum:0. Daca voi fi insarcinat cu aceasta responsabilitate imi voi marii activitatea cu siguranta.
De ce credeti ca sunteti potrivit pentru aceasta functie?:Deoarece am o experienta foarte mare de pe alte servere.
Care sunt punctele tale tari?:Nu ma enervez repede.
Care sunt punctele tale slabe?:Se intampla sa fiu uneori mai neserios.
Credeti ca sunteti in stare sa indrumati o factiune?:Bineinteles.
O scurta descriere persoanala (maxim 300 cuvinte) in ceea ce priveste experienta dvs. in acest joc:Mă numesc Florin, am 15 ani si sunt din București. Sunt un baiat respectuos, amabil, indulgent, serios cănd este vorba de treabă. Nu îmi place să ies în evidență prin lucruri joasnice, ci îmi place să muncesc și să trag pentru a ajunge undeva sus în ceea ce fac. Sunt o fire calma, cu simțul umorului, rar mă enervez repede și nu îmi place să îmi pun mintea cu unii oameni care au un caracter josnic. Îmi place să lucrez în echipă și să îmi ajut colegii căt si prietenii, în special pe cei începători, fiindca toti am fost căndva la început și am avut nevoie de un mic ajutor. Întotdeauna îmi fac treaba cu abnegație deplină. In timpul liber îmi place să calatoresc cu bicicleta și să ascult muzică.

Serkony

Mesaje : 2
Data de inscriere : 25/12/2016

Sus In jos

[Cerere Lider] Serkony.[] - National Guard Empty Re: [Cerere Lider] Serkony.[] - National Guard

Mesaj Scris de Webster Lun Dec 26, 2016 12:09 am

Cerere aprobata

Ai fost acceptat pentru teste! Succes!
Webster
Webster

Mesaje : 5
Data de inscriere : 23/12/2016
Varsta : 23
Localizare : str.îngustă, nr.sub fustă

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum