Green-Zone RPG
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

[Cerere helper] AdyBen

2 participanți

In jos

[Cerere helper] AdyBen Empty [Cerere helper] AdyBen

Mesaj Scris de AdyBen Joi Dec 29, 2016 1:58 pm


Nume: Dumitrescu
Prenume: Marius-Adrian
Varsta: 14 ani
Ocupatie: Elev in clasa a IX-a la "Liceul Teoretic Nicolae Iorga"
Nickname in joc: AdyBen
Factiunea si rank-ul detinut: Sunt civil
Level: Deocamdata am doar level 2
Poza /stats: imgur.com/a/TxLSZ (http:// inainte, dar nu pot posta linkuri externe)
Ore petrecute pe samp: In timpul saptamanii 2-3 ore, intre 19-22, iar in week-end nu am o limita de timp.
Ore petrecute pe forum: Cate vor fi nevoie.
De ce credeti ca sunteti potrivit pentru aceasta functie?: Sunt un player saritor, caruia ii place sa ajute alte persoane. Sunt o persoana cinstita, serioasa si punctuala. Intotdeauna imi respect promisiunile si deviza mea in viata este "Respecta si vei fi respectat".
Care sunt punctele tale tari?: Cum am spus anterior, sunt cinstit, saritor, comunicativ, punctual si serios.
Care sunt punctele tale slabe?: Cred ca punctiul meu slab este faptul ca mereu tind sa cred ca doar eu am dreptate si nu pot accepta usor daca gresesc. Dar in timp pot invata sa trec peste aceasta problema.
Credeti ca sunteti in stare sa ajutati toti jucatorii noi?: Desigur, chiar daca si eu sunt nou, voi invata repede si voi incerca sa le dau o mana de ajutor playerilor noi, cum si eu am primit indicatii la randul meu.

AdyBen

Mesaje : 3
Data de inscriere : 29/12/2016

Sus In jos

[Cerere helper] AdyBen Empty Re: [Cerere helper] AdyBen

Mesaj Scris de Zilla Joi Dec 29, 2016 2:48 pm

Cerere aprobata

Ai fost acceptat pentru teste. Succes!
Zilla
Zilla
Premium
Premium

Mesaje : 105
Data de inscriere : 21/12/2016
Varsta : 23
Localizare : Timisoara

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum