[Cerere Lider] Desmond_MacCarthy - Federal Bureau of Investigations

In jos

[Cerere Lider] Desmond_MacCarthy - Federal Bureau of Investigations

Mesaj Scris de Rozi la data de Joi Dec 29, 2016 1:04 pm

Nume: Pop
Prenume: Rosi
Varsta: 16
Nickname in joc: Desmond_MacCarthy
Factiunea la care doresti lider (in caz ca aceasta nu are): Federal Bureau of Investigations
Level: 2
Poza /stats:
Spoiler:
Ore petrecute pe samp: 0 (Activitatea va creste)
Ore petrecute pe forum: 0 (Activitatea va creste)
De ce credeti ca sunteti potrivit pentru aceasta functie?: Din punctul meu de vedere, eu sunt potrivit pentru aceasta factiune datorita experientei mele in in SAMP pe diferite tipuri de gamemod-uri. Am mult experienta in a fi un leader si pot sa fiu foarte activ.
Care sunt punctele tale tari?: Dedicatia, seriozitatea, experienta, si sunt o persoana deschisa pentru altii.
Care sunt punctele tale slabe?: Uneori pot sa fiu prea strict sau ma grabesc cand iau unele decizii, fara sa ma gandesc bine inainte.
Credeti ca sunteti in stare sa indrumati o factiune?: Da.
O scurta descriere persoanala (maxim 300 cuvinte) in ceea ce priveste experienta dvs. in acest joc: Eu am inceput sa ma joc SAMP acum 4-5 ani iar GTA San Andreas de cam prin 2006. De-a lungul timpului am jucat pe foarte multe servere, de Stunt/DM, Roleplay (In cea mai mare parte), RPG si altele. Eu ma consider o persoana foarte serioasa in ceea ce face si daca imi propun sa fac ceva, de obicei nu ma las pana nu imi ating acel scop. Pot sa zic ca dintre toate jocurile, pe GTA San Andreas am petrecut cel mai mult timp si am invatat sa fac destul de multe lucruri, cum are fi modding-ul sau scripting-ul de servere. Ultimul an l-am petrecut pe cunoscuta comunitate de roleplay numita Los Santos Roleplay, unde am fost un forum moderator pentru sectiunea de GTA Modding si lucram la un server pentru academia LSPD.

Rozi

Data de inscriere : 29/12/2016

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Re: [Cerere Lider] Desmond_MacCarthy - Federal Bureau of Investigations

Mesaj Scris de Zilla la data de Joi Dec 29, 2016 2:46 pm

Cerere aprobata

Ai fost acceptat pentru teste. Succes!
Zilla
Premium
Premium

Data de inscriere : 21/12/2016